Selfishness

Sebectvo je cielené uplatňovanie vlastných záujmov,nezohľadňujúce ,alebo veľmi málo zohľadňujúce záujmy druhých.Sebectvo je jedna zo štyroch bariér postoja v obchode.Postoj je opak toho , že raz za 15 dní ste nadšení,potom 3 dni v depresii,potom 20 dní nadšenia a potom 3 dni ľutovania.Bob Andrews povedal,že sebectvo zruinuje vaše manželstvá.Možem dodať,že sebectvo zruinuje vaše obchody. Sebectvo má preklad selfishness.Každý čo robí na sociálnych sieťach selfie je sebecký ? Nie! Každý so svojim selfie oblečením od nás a kožou vecami od nás , môže urobiť ,aby selfie pracovalo pre jeho rodinu. Foť múdro s nami ,odstráň sebectvo zo svojich fotiek a ponúkni iným riešenia.

Categories Uncategorized

2 thoughts on “Selfishness

 1. Selfie je fotografický autoportrét, najčastejšie zhotovený digitálnym fotoaparátom alebo telefónom s fotoaparátom (smartfón), pričom fotoaparát nemusí byť držaný v ruke ale na rozšírenie uhla pohľadu sa môže použiť selfie palica, napríklad pre skupinové selfie. Menej často je používané zrkadlo alebo samospúšť. Selfies sa často vyskytujú na sociálnych sieťach, akými sú napríklad Facebook, Instagram alebo Twitter.
  Čítala som v rôznych psychologických prácach,že tento “moderný” spôsob zobrazovania “autoportrétov” preferujú vo zvýšenej forme najmä ľudia so sklonom k “narcizmu”-osobnostnej poruche.
  Zamýšľam sa nad tým najmä pri pohľade “portrétovania” tiel a vizáže mladých žien ,ktoré si “fotografujú” svoje vraj “dokonalé” telo (ako prejav obdivu seba samej?). A navyše to “frčí” aj medzi tzv.”celebritami” v tzv. našej “lepšej” spoločnosti!?….Čudná záľuba a všetci mlčíme a berieme to ako “normu” tzv. NORMÁLNOSTI…je to naozaj “normálne”…?

  Like

 2. If joob safety iis high inn yoᥙr record of priorities,
  that is one other factolr that is not ѕupplied
  by freеlancіng. Many individuals neeԀ to be assured of rеgular earningѕ, aat a
  ρrice that they wil count on, with the intention to maіntain their bills ɑnd everyday residing bills up to date.
  Frеelancing is not going to present the job and earnings
  secսrity that youd have from being on the worker of a law firm.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close