MAXI.

Chceme pre našich zákazníkov viac dobrých vecí naraz. Nechceme iba výnimočné veci s našim výrobným partnerom ,ale aj dat´ do ponuky . Milujeme maxi sukne na leto . Tieto maxi sukne sú dodávané v dvoch farbách , farba losos a farba čierna , vel´kost´ UNI a dostatočne dlhá pre ženy ( v prípade potreby si ju jednoducho skrátia ).
Riasenie pod starostlivo vybraným zlatým pásom dáva sukni prekrásny tvar elegancie ,ale aj volnost´ pri pohybe a vo vetre. Aby sme zachovali eleganciu a aby sme nešli do priesvitnosti , obe verzie aj farba čierna aj farba lososová má spodničku vo svojej farbe.
Spracovanie profi s 20 ročnou praxou najatých šičiek. Precízna práca do detailov ,tak aby vaša investícia vydržala na dlho.
Pri fotení postavy sme schválne naboso , aby sme prezentovali čo tieto maxi sukne sú.Do práce , aj na dovolenku k večerným prechádzkam.
Daj k tomu celému úsmev na tvár a šialene pohodlná maxi vo večernom vánku pri mori , je to , na čo si spomenú tvoje deti a partner z vašich dovoleniek . Uvidíme sa na plážach sveta.
http://www.onlinemoda.sk

Categories Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close